Android Adası PDF Oku

19.03.2024
37
Android Adası PDF Oku

Android Adası PDF oku, PDF kitap depomuzda, Murat K. Beşiroğlu tarafından kaleme alınan Android Adası isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254122200 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Android Adası kitabı 72 olarak yayınlanmıştır.  Android Adası kitabını 21.06.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Android Adası PDF Oku.

Android Adası PDF Oku

21. yüzyılın ortalarında Cognity şirketi, Büyük Okyanus’taki uzak bir adada, beyin bölgelerinin işlevlerini temsil eden androidler geliştirmektedir. Cognity’de mühendis olarak çalışan Barış, dev dalgaların alt üst ettiği adaya ulaştığında androidlerin enteresan davrandığını fark eder. İzleyen günlerde kimin dost kimin düşman olduğunu bilemediği ölümcül bir oyunun baş aktörü hâline gelecektir.

“Başlangıçta öngörüldüğü gibi duygulu makineler olduk ve insanlara benzer biçimde acı çekiyoruz. Aynen sizler gibi sabahın sessizliğinden, akşamın hüznünden ve gecenin sırrınden etkileniyor; adada gerçekleşen en ufak değişikliği bile fark ediyoruz.”

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.