Hayallere Ulaşma Rehberi PDF Oku

Hayallere Ulaşma Rehberi PDF Oku

Hayallere Ulaşma Rehberi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Barış Müstecaplıoğlu tarafından kaleme alınan Hayallere Ulaşma Rehberi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786050949162 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Hayallere Ulaşma Rehberi kitabı 232 olarak yayınlanmıştır.  Hayallere Ulaşma Rehberi kitabını 24.01.2018 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hayallere Ulaşma Rehberi PDF Oku.

Hayallere Ulaşma Rehberi PDF Oku

Düşlerinize erişmek için güvenilir, bilimsel, pratik ve kapsamlı bir yol haritası
Bu kitap hayalleri olan yürekli insanlar için yazılmıştır
Bir roman yazarı, bir mühendis, bir genel müdür ve bir insan kaynakları profesyoneli bir hayalin peşinde bir araya geldiler. Hayatları boyunca omuz omuza çalıştılar, beyin fırtınaları yaptılar. En güncel bilimsel incelemeleri derlediler, hayallerini gerçeğe dönüştürmüş bireylerin başarı yolculuklarını incelediler. Tüm bilgi ve tecrübeleriyle bu rehberi tasarladılar. 
Aslını söylemek gerekirse hepsi aynı kişiydi…
Geleceğin anılarını fakat hayallerinizi gerçekleştirerek yazabilirsiniz. Barış bunu kitabında çok iyi anlatmış. Sevdiğiniz işi yapmanın başarılı ve mutlu olmaktaki önemi büyük. TAV Akademi’nin gelişiminde çok büyük payı olan, kıymetli mühendis, yazar ve eğitmen arkadaşımı kutluyorum.
Dr. Sani Şener- TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı
Fark yaratacak yeni fikirler üretmek için zihinlerimizde öğrenilmişliklerden ve paradigmalardan oluşan bariyerleri yıkmamız gerek. Kendimize “Neyi biliyorum ve neyi görüyorum?” diye değil, “Neyi öğrenmem lazım ve neyi göremiyorum?” diye sorarsak, sınırlarımızı aşmamız olabilecek olur. Bu kitabın sorduğu soruların, paradigmaları sarsmaya yardımcı bulunacağına inanıyorum.
Gökhan Gürcan- Acıbadem Sigorta CEO
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.