Sar Diye Geldim PDF Oku

19.03.2024
42
Sar Diye Geldim PDF Oku

Sar Diye Geldim PDF oku, PDF kitap depomuzda, Muhammet Zeki Bayraktar tarafından kaleme alınan Sar Diye Geldim isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256572096 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Sar Diye Geldim kitabı 88 olarak yayınlanmıştır.  Sar Diye Geldim kitabını 18.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sar Diye Geldim PDF Oku.

Sar Diye Geldim PDF Oku

Halk şiirinin son haftalarda en duygu dolu şiirlerine imza atan, en üretken ozanlarından Muhammet Zeki Bayraktar, annesi için kaleme aldığı, 2022 senesinde “Anne temalı” şiir müsabakasında birincilik ödülüne layık görülen, gözyaşları içinde okuyacağınız SAR DİYE GELDİM şiirine eşlik eden yeni şiirleriyle okuruyla buluşuyor. Kâh hüzünlendiren, kâh güldüren, kâh düşündü- ren şiirlerinde, şiir severlerle içten bir bağ kuruyor.
 
SAR DİYE GELDİM ülkemizin en mühim edebiyat çeşitlerinden birisi olan ozanlık kültürünün şimdilerdeki en mühim temsilcilerinden Muhammet Zeki Bayraktar’ın üçüncü şiir kitabı.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.