Bir Ziyafet Bir Cinayet PDF Oku

19.03.2024
42
Bir Ziyafet Bir Cinayet PDF Oku

Bir Ziyafet Bir Cinayet PDF oku, PDF kitap depomuzda, Alişan Yılmaz tarafından kaleme alınan Bir Ziyafet Bir Cinayet isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057486783 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bir Ziyafet Bir Cinayet kitabı 120 olarak yayınlanmıştır.  Bir Ziyafet Bir Cinayet kitabını 15.09.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bir Ziyafet Bir Cinayet PDF Oku.

Bir Ziyafet Bir Cinayet PDF Oku

Evin salonu hatirladigimla tıpatıp aynı: Her şey kahverengi. Yer döşemesi, halılar, koltuklar, duvarlar… Koskocaman bir tezeğin içinde hapsolmuş gibiyiz. Ne yapıyoruz biz burada? Neden bu adam ‘gelin’ dedi ve neden şimdi çocukluğumuzdaki gibi onun bizi sofraya çağırmasını bekliyoruz?”

Beş kardeş ve despot bir baba… Annenin ölümünden sonra, seneler önce evden ayrılmış çocuklar, gerçekte hiçbir zaman aile olamadiklari eve dönüyorlar. Bir akşam yemeği: iç hesaplasmalar, travmalar, kavgalar. Gece, sabaha bağlanacak mi acaba? Bu bir sır değil, arada bir babayı öldürmek gerekebilir.

Alişan Yılmaz polisiye gölünü biraz bulandırıyor. Bizi içinde olmak istemeyeceğimiz bir ziyafet sofrasına oturtuyor. Mezelerin tadını çıkarırken bile tedirginlik her tarafımızı sarıyor. Cinayeti perdenin arkasına saklayıp sekiz kişilik bir hesaplaşmayı bize sunuyor. Katil kim diye sormak ise aklımıza çok sonradan geliyor.

‘Senin günahların beni zerre ilgilendirmiyor baba!’

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.