Arkada Yaylılar Çalıyor (Ciltli) PDF Oku

28.03.2024
55
Arkada Yaylılar Çalıyor (Ciltli) PDF Oku

Arkada Yaylılar Çalıyor (Ciltli) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Melikşah Altuntaş tarafından kaleme alınan Arkada Yaylılar Çalıyor (Ciltli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259839509 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Arkada Yaylılar Çalıyor (Ciltli) kitabı 152 olarak yayınlanmıştır.  Arkada Yaylılar Çalıyor (Ciltli) kitabını 05.04.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Arkada Yaylılar Çalıyor (Ciltli) PDF Oku.

Arkada Yaylılar Çalıyor (Ciltli) PDF Oku

“Arkamda yaylılar çalıyor. Biri bir filmde veya dizide gururla yürüdüğünde çaldığı gibi. Hep hüzünlü şeyler çaldığını bildiğim yaylılar, ben gülümserken bambaşka duyuluyor. Sonunda hüzünlü şeyler çalmadıkları için mi gülümsüyorum, yoksa gülümseyebildiğim için mi hüzünlü şeyler çalmıyorlar?”
 
Melikşah Altuntaş ilk kitabı Arkada Yaylılar Çalıyor’da kayıpların yasını tutmaya, kördüğüm ilişkilere, günlükler üzerinden iletişim kuran anne ve çocuklara, sorunlu baba-oğul ilişkilerine dair öyküleri bir araya getiriyor. Yer yer özkurmaca ile flört eden hikâyeler, yaşamın tüm karanlığının içine gizlenmiş olan hayatta kalma arzusuna doğru yol alıyor.
 
Bütün ölümlere, terk edişlere, kayıplara ise zamanı sımsıkı tutmak isteyen alelade fotoğraflar eşlik ediyor. Sayfalar elimizin altından akıp giderken Altuntaş, hüzünlü vedaların arkasında usul usul çalan yaylılara işaret ediyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.