Atomik Alışkanlıklar PDF indir Oku

27.10.2023
65
Atomik Alışkanlıklar PDF indir Oku

Atomik Alışkanlıklar PDF indir, PDF kitap depomuzda, James Clear tarafından kaleme alınan Atomik Alışkanlıklar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Atomic Habits dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786052998380 sayfadan oluşan Atomik Alışkanlıklar kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Atomik Alışkanlıklar kitabını 08.05.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Atomik Alışkanlıklar PDF Oku.

Atomik Alışkanlıklar PDF indir

Küçük Değişiklikler, Büyük Sonuçlar
 
Kötü Alışkanlıklardan Kurtulup İyi Alışkanlıklar Edinmek İçin Kolay ve Etkisi Kanıtlanmış Bir Yöntem
 
Kalıcı Sonuçların Sırrını Keşfedin
 
 Atomik Alışkanlıklar size alışkanlıklarınızdan zarar değil,
fayda göreceğiniz biçimde yaşamınızı yeniden tasarlamayı öğretecek.
 
Hedefleriniz ne olursa olsun, Atomik Alışkanlıklar size her geçen gün %1 daha iyiye gitmeniz için etkisi ispatlanmış bir çerçeve sunuyor. Şimdi arkanıza yaslanın, alışkanlıkları şekillendirme hususunda dünyanın ileri gelen uzman kişilerından birisi olan James Clear’dan, iyi alışkanlıklar edinirken kötü alışkanlıklardan kurtulmanın yollarını öğreneceğiz.
 
Clear, karmaşık konuları günlük yaşamda ve iş yaşamında basit bir şekilde uygulanabilecek basit davranışlara indirgeme hususundaki başarısıyla tanınmış bir isim. Atomik Alışkanlıklar kitabında, iyi alışkanlıkları kaçınılmaz, kötü alışkanlıkları ise imkânsız hale getirmek için kolay anlaşılır bir kılavuz yaratmak maksadıyla biyoloji, psikoloji ve nörobilim alanlarında doğruluğu ispatlanmış fikirlerden faydalanıyor.
 
Bu kitap size,
– rutininiz bozulduğunda bile yeni alışkanlıklar için nasıl zaman yaratacağınızı, 
– motivasyon eksikliği ve iradesizliğin üstesinden gelmeyi,
– ortamınızı başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracak biçimde tasarlamayı,
– yoldan çıktığınız zaman kendinizi nasıl toparlayacağınızı ve çok daha yükseksını öğretecek.
 
İster şampiyonluk elde etmeyi amacında olan bir takımın üyesi olun, ister sektörüne yön vermeyi umut eden bir şirket yöneticisi, ister yalnızca sigarayı bırakmayı, kilo vermeyi yahut stresi azaltmayı hayal eden biri, Atomik Alışkanlıklar öte yandan ilerlemeye ve başarıya bakış açınızı değiştirirken öte yandan da alışkanlıklarınızı değiştirmek için gereksiniminiz olan araç ve stratejileri sunuyor.
 
 
 “Son derece pratik ve faydalı bir kitap. James Clear, daha az şeye odaklanıp daha fazla başarı elde etmemiz için bize alışkanlık yaratma hususundaki temel bilgilerin özünü sunuyor.”
Mark Manson
 
“James Clear alışkanlıklar sanatında ustalaşmak ve alışkanlıklar bilimini anlamak için senelerını verdi. Bu etkileyici ve pratik kitap, kötü alışkanlıklarınızı bırakıp iyi alışkanlıklar edinmeniz için gereksiniminiz olan rehber.”
Adam Grant
 
Atomik Alışkanlıklar’da James Clear bize motivasyon eksikliğinin üstesinden nasıl geleceğimizi, ortamımızı başarıyı artıracak biçimde nasıl düzenleyeceğimizi ve nasıl yeni (ve daha iyi) alışkanlıklar edineceğimizi öğretiyor.”
Glamourcom
 
Atomik Alışkanlıklar, kötü bir (yahut bir düzine) alışkanlığından ne yapsa kurtulamadığı için kendini suçlu hisseden ve sağlık, zindelik, finansal özgürlük, iyi ilişkiler ve iyi bir yaşam hedefine ulaşmak isteyen herkes için müthiş bir kitap.”
Mediumcom
 
“Harikulade. Organizasyonel psikoloji alanında doktoramı tamamlamak üzereyim ve James Clear birden fazla şeyi psikoloji ve nörobilim dâhilinde açıklığa kavuşturarak harika bir iş çıkarmış. Okuduğunuza kesinlikle değiyor.”
Benjamin HardyInccom
 
Atomik Alışkanlıklar, rutinleri nasıl kıracağınızı sıra sıra anlatan bir kılavuz. İlham verici gerçek hikâyeler de içeriyor.”
Financial Times
 
“James Clear davranışlarınızı değiştirmenin anahtarının, zamanla birleşip büyük değişimlere dönüşecek ufak değişiklikler yapmanız olduğunu savunuyor. Bu kitap size bunun nasıl olabilecek olduğunu gösterecek.”
Fast Company, Yılın Kitapları
 
“Yazar ve kişisel gelişim uzmanı James Clear, Atomik Alışkanlıklar’da bize alışkanlıkların gücü aracılığıyla hayatlarımızın aşağı yukarı her alanında iyileşme sağlayacak pratik bir çerçeve sunuyor.”
Globe and Mail
 
“İyi alışkanlıklar yaratıp kötü alışkanlıklardan kurtulmanın ardında yatan bilim üzerine bir kitap… Aydınlatıcı.”
Business Insider
 
“Hastalarına kronik hastalıklardan kurtulmaları veya bu hastalıkların gerilemesini sağlamaları için sağlıklı alışkanlıklar
kazanmaları hususunda yardımcı olmaya çalışan bir doktor olarak, Atomik Alışkanlıklar benim senelerdır aradığım başvuru kitabı. Kitap yalnızca bana hastalarıma öğretebileceğim uygulanabilir tavsiyeler sunmakla kalmıyor, hastalarım okuyup fikirleri kendileri uygulasınlar diye yönlendirme sağlamama da olanak tanıyor. Güçlü ve basit bir formatta kaleme alınmış. Atomik Alışkanlıklar
bütün tıp fakültelerinde okutulmalı.”
Dr. Laurie Marbas, ABD Hava Kuvvetleri Eski Muharibi
 
Atomik Alışkanlıklar harika bir okuma tecrübesi oldu. Bu kitaptan çok şey öğrendim ve birden fazla insana faydalı bulunacağını düşünüyorum.”
Gayle King, CBSThis Morning sunucularından ve O, The Oprah Magazine bağımsız editörü
 
“İyi alışkanlıklarımın yüzde altmışı James Clear’ın blogu aracılığıyla olabilecek oldu, bu kitap da kalan yüzde kırklık kısmı hızla dolduruyor. Alışkanlıkları açıklamak hususunda James Clear’dan daha iyisi yok.”
Tim Urban
 
“James Clear’ın Atomik Alışkanlıklar’ı, gerçekçi hedefler belirleme hususunda güvendiğim bir kitap.”
Financial Times
 
“Günlerinize ve yaşam tarzınıza bakış açınızı değiştirecek özel bir kitap.”
Ryan Holiday
 
“Benim için tüm zamanların en iyi kitaplarından biri.”
Arianna Huffington
 
“Çok faydalı, çiçeği burnunda bir kitap.”
Wall Street Journal
 

Atomik Alışkanlıklar Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.