Ben Kimim? Silik Yüzlerin ve Kanadı Kırık Kuşların Hikayesi PDF Oku

07.05.2024
15
Ben Kimim?  Silik Yüzlerin ve Kanadı Kırık Kuşların Hikayesi PDF Oku

Ben Kimim? Silik Yüzlerin ve Kanadı Kırık Kuşların Hikayesi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Muhammet Binici tarafından kaleme alınan Ben Kimim? Silik Yüzlerin ve Kanadı Kırık Kuşların Hikayesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059555630 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Ben Kimim? Silik Yüzlerin ve Kanadı Kırık Kuşların Hikayesi kitabı 176 olarak yayınlanmıştır.  Ben Kimim? Silik Yüzlerin ve Kanadı Kırık Kuşların Hikayesi kitabını 06.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ben Kimim? Silik Yüzlerin ve Kanadı Kırık Kuşların Hikayesi PDF Oku.

Ben Kimim? Silik Yüzlerin ve Kanadı Kırık Kuşların Hikayesi PDF Oku

“Bu kitap ülkenin fabrika ayarlarıyla oynama cesaretini kendinde bulanlara bir yanıt niteliğindedir. Aynı zamanda ülkemizin fabrika ayarlarına dönüşünün gerekliliğini eğmeden bükmeden, amasız ve fakatsız ortaya koyan ilk çalışmalardan biridir.”
Prof. Dr. Esat ARSLAN
 
“Gariban köşelerdeki belki de hükmen ‘yok’ hâle gelmiş bireylerin dertlerini dinlemek, içinde bulundukları acınası durumlara nasıl geldiklerini, bir zamanlar kendi mahallesinde de olsa kendi çapında bir ‘fenomen’ yahut bir ‘star’ iken  şimdi ne hâle düştüklerini, uyuşturucu, fuhuş, alkolizm, organ mafyasının… elinde nasıl gün geçirdiklerini topluma anlatmak… içimizdeki burukluk ve şımarıklığın en azından çatışmasını seyredip doğru eylem tarzını harekete geçirirsek, sanıyorum bizde iyiye doğru bir inkılâb başlayacaktır.”
Prof. Dr. Orhan ÇEKER
 
“M. Binici’yi bu cesur adımından ötürü tebrik ediyorum. Eşcinsellerin gerçek hikâyelerini dile getirerek toplumda mühim bir farkındalık oluşturması, eşcinsellerin gerçek itiraflarıyla aslî fıtratlarına dönme ve iyileşme yolunu açarak, tabuları yıkmalarına katkıda bulunması takdire şayan.”
Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU
 
“…M. Binici bu çalışmasıyla, eşcinselliğin doğuştan gelen bir kimlik değil, İstanbul Sözleşmesi’ndeki kabulün aksine, tedavi edilebilir bir psikolojik hastalık olduğunu ve kurtuluşun nasıl olabileceğini birden fazla birinin itirafları ile ortaya koymuş bulunmaktadır. Bu kitabın, yanlış varsayımlar üzerinde çürütücü etkileri ve bu psikolojik hastalıkların giderilmesi yönünde fevkalade olumlu katkıları olmasını diliyorum.”
Prof. Dr. H. Fehim ÜÇIŞIK
 
“M. Binici’nin toplumsal sorumluluk, araştırma ve emek mahsulü elinizdeki kitabının, çeşitli taciz ve etkiler ve hatta ekonomik ve sosyal, kültürel güç kullanımı dâhil, olumsuz örnek oluşturan kişi, örgüt, topluluk ve etkinliklerin yönlendirmesi ile normal olmayan alışkanlık ve davranışlara iteklenen çocuklarımızın hedonist ve her türlü ahlak dışı zevkci alışkanlıkları teşvik eden ve besleyen kişi, topluluk ve menfaat çetelerine karşı koruyucu önlemlerin alınmasına vesile olmasını dilerim.”
Prof. Dr. Ömer Âdil ATASOY
 
“M. Binici bu kitabında gerçek hayat hikâyeleri üzerinden sosyolojik bir okuma yapmaya çalışmış. İtiraflar aslında din, ahlâk, gelenek, biyolojik cinsiyetinden kopartılmış bireylerin tekil acılarında, toplumda giderek kangren hâle gelen dağılan ailelerle birlikte LGBT’ye pozitif ayırımcılık ve toplumsal cinsiyet tartışmalarının gölgesinde gelişen bir millî felakete dikkatimizi çekmektedir.”
Abdurrahman DİLİPAK
 
“M. Binici bu sefer de ülke gündeminde göz ardı edilen, basın tarafından işlenmeyen, hatta kaçınılan bir hususta kendi gazetecilik anlam ve değerleriyle kalıcı bir esere imza atmıştır. Kitabının da yine programları gibi ailenin korumasında gelecek nesillerin sağlıklı, ahlâklı ve huzurlu gelişmesinde kurulan tüm tuzaklardan korunabilecek yolları açması dileğimle…”
Dr. Erkut ERDOĞAN
 
“M. Binici’nin ele aldığı mühim konuların, açmazda olan kimi yürekleri cesaretlendireceği, tedavi ve terapi süreçleriyle onları topluma kazandıracağı ümidi ile yazarı tebrik ediyorum.”
Prof. Dr. Süleyman DOĞAN
 
“Bu kitap, sosyal platform üzerinden LGBT, eşcinsellik gibi alanlarda milletimizin nasıl aldatıldığını gençlerimizin tuzağa çekildiğini göstermekte, bunun toplumda nasıl bir bunalıma yol açtığunu ifade etmektedir. Sahasında ilk olması, bizzat bu tuzağa düşmüş kurban haline gelmiş insanlarla birebir görüşülerek yazılanlar, milletimizin gözünü açacak mahiyettedir.”
Suat GÜN
 
“M. Binici, Benim Ailem Belgeselinde misafir ettiği çocukların yaşadıkları acıları, umutlarını ve mücadelelerini anlattığı bu kitabının her bir sayfası, içindeki karanlığı aydınlığa çıkarma mücadelesi veren cesur yüreklerin hikâyeleriyle dolu. Okuyanların, ufkunu açacak, bilmedikleri duymadıkları konuları gündemine alıp düşünmelerine vesile bulunacağı kanaatindeyim.”
Ahmet Ziya İBRAHİMOĞLU
 
“Türk-İslam ahlakının tefessüh etmesi için stratejik bir akıl öncülüğünde milletimizi hedef alan operasyonlara karşı, aile birliğimizi, milli ve manevi değerlerimizi ayakta tutmanın reçetelerini fert özelindeki hayat tecrübeleri ışığında ortaya koyan bu eser vesilesiyle Muhammed Binici’ye şükran borçluyuz.”
Av. Faruk KELEŞTİMUR
 
“Kitap, toplumun derin yarasına merhem olacak çözümlerle dolu bir içeriğe sahiptir. Binici’nin derinlemesine incelemeleri ve yaşanan gerçek hikâyelerle desteklenen anlatımı, okuyucuların bu problemi daha yakında zamandan anlamalarını ve çözüm için adımlar atmalarını sağlayacaktır.”
Halis ÖZDEMİR
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.