Kuantum Liderinin Hafızası PDF Oku

Kuantum Liderinin Hafızası PDF Oku

Kuantum Liderinin Hafızası PDF oku, PDF kitap depomuzda, İlkay Tercan tarafından kaleme alınan Kuantum Liderinin Hafızası isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059272070 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kuantum Liderinin Hafızası kitabı 176 olarak yayınlanmıştır.  Kuantum Liderinin Hafızası kitabını 09.02.2016 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kuantum Liderinin Hafızası PDF Oku.

Kuantum Liderinin Hafızası PDF Oku

Kuantum önderi, beynin sağ ve sol loplarının bütün kıvrımlarını kullanabilen, enerjisi ve hayal gücü yüksek bilge bir insandır.
Kuantum önderi, ruha (kalbe) dokunur ve zihne kuantum sıçraması yaptıracak vizyonu verir. Böylelikle, sıradan insanı, olağanüstü işler yapan hâle getirecek enerji, güç, ilham ve motivasyonu sağlar ve bunu doğal olarak yapar. Bunun yanında insanlarda zihinsel farkındalık ve dönüşüm meydana gelir.
Kuantum önderi, birinci sıraya insanı alır; bir “kaynak” olarak değil, bir “değer” ve bir “yetenek” olarak veya yalnızca insan olarak. Kuantum önderi bilir ki önderlik, işleri yapmak ve yönetmekle alakalı değil, insanları geliştirip büyütmek ve güçlendirmekle alakalı, zira güçlendirdiğin kadar güçlenirsin.
Kuantum önderliğine giden yol, iç sese (sezgilere) güvenmeyi öğrenmekten geçer. Deneyim, özgürlük ve bilgelik ile birlikte sezgi gücü gelişir.
Kuantum önderi, tutkularının illüzyonunu deşifre ettiği için, artık tutkularından özgürleşmiştir. Peki, sizin tutkularınız neler? Para, aşk, şöhret, araba, yarış, kariyer, mal-mülk/toprak, sürekli olarak güzel görünmek, kumar, alkol, uyuşturucu, cinsellik vb. Hayatta tutku ile en fazla neleri istiyorsunuz? Unutmayın; istekleriniz/tutkularınız hemen hemen, zaaflarınız ve problemleriniz de oradadır.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.