İki Ada Bir Kadın (2.Cilt) PDF Oku

07.05.2024
25
İki Ada Bir Kadın (2.Cilt) PDF Oku

İki Ada Bir Kadın (2.Cilt) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Arlin Nevruz tarafından kaleme alınan İki Ada Bir Kadın (2.Cilt) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786050632828 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan İki Ada Bir Kadın (2.Cilt) kitabı 364 olarak yayınlanmıştır.  İki Ada Bir Kadın (2.Cilt) kitabını 28.10.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İki Ada Bir Kadın (2.Cilt) PDF Oku.

İki Ada Bir Kadın (2.Cilt) PDF Oku

Yasemin, yaşamının aşkını hiç ummadığı bir zaman ve bir yerde bulmuş ama yaşadığı duyguların daha büyüsünden bile kurtulamadan yeniden yapayalnız kalmış ve terk edilmişti. Bazı kayıplarını telafi etse de hayatta her şeye bir arada sahip olunamayacağını idrak etmişti sonunda.
Yine de yaşam, Yasemin’e cömertliklerini sunmaya devam ediyordu. Bir aşk, bir başkasının külleri üzerine mi doğuyordu yoksa gerçek aşk, aslında bu karşısına yeni çıkan mıydı?
Çok farklı yerlerde kesişmişti hayatları; onun şarkılarında kendisini bulmuş, onun büyülü sesine âşık olmuştu Yasemin… Oysa gerçek aşk da bu akıl almaz tesadüflerin yarattığı bir mucizeydi belki…
Ege’nin iki yakasında, birbiri için çarpan iki yürek; hayata yeni başlıyormuşçasına heyecanlı bedenler ve birbirinin içinde eriyen âşık ruhlar…
Arlin Nevruz, bize kuvvetli duyguların insanları nasıl değiştirebildiğini, esinleyici, ilham verici
üslubuyla anlatıyor… Yasemin’in hikâyesi, herkesin kalbine dokunacak…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.