«Bir Şizofren Kızın Güncesi M.A. Sechehaye PDF Oku»

31.01.2024
19
«Bir Şizofren Kızın Güncesi M.A. Sechehaye PDF Oku»

Bir Şizofren Kızın Güncesi M.A. Sechehaye PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Bir Şizofren Kızın Güncesi M.A. Sechehaye tarafından kaleme alınan Bir Şizofren Kızın Güncesi M.A. Sechehaye isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Bir Şizofren Kızın Güncesi M.A. Sechehaye PDF Oku

«Bir Şizofren Kızın Güncesi» M.A. SechehayeYazar(lar) M.A. Sechehaye
Kategori(ler) Psikoloji
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9789757569053
Yıl 2023
Sayfa 129

Bir Şizofren Kızın Güncesi M.A. Sechehaye için özet (Açıklama)

‘’Sadece, Gerçekliği yitirip, insanlık dışı ve acımasız ‘Aydınlanma Ülkesi’nde senelerca yaşamış olanlar yaşamanın gerçek sevincini tadabilir ve insanlığın bir parçası olmanın paha biçilmez değerini anlayabilirler.’’ Kendisine şizofren teşhisi konulan genç bir kız Renee; gerçekliği yitirmeye başlamasından, ‘güzel gerçekliğe’ yeniden kavuşmasına dek süren, ‘Aydınlanma ülkesi’ne yaptığı, müthiş serüvenlerle dolu zihinsel yolculuğu sarsıcı ve sürükleyici bir anlatı şekilinde aktarıyor.


Kütüphanemizde Bir Şizofren Kızın Güncesi kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir Şizofren Kızın Güncesi M.A. Sechehaye PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.