«Dersu Uzala Vladimir Arsenyev PDF Oku»

31.01.2024
17
«Dersu Uzala Vladimir Arsenyev PDF Oku»

Dersu Uzala Vladimir Arsenyev PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Dersu Uzala Vladimir Arsenyev tarafından kaleme alınan Dersu Uzala Vladimir Arsenyev isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Dersu Uzala Vladimir Arsenyev PDF Oku

«Dersu Uzala» Vladimir ArsenyevYazar(lar) Vladimir Arsenyev
Kategori(ler) Biyografi, Roman, Edebiyat
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9786054523832
Yıl 2012
Sayfa 294

Dersu Uzala Vladimir Arsenyev için özet (Açıklama)

20. Yüzyıl başlarında, harita çizmekli görevli bir Rus subayı, Rusya nın uzak doğusundaki ormanlarda avcılık yapan Dersu Uzala ile tanışır. Medeniyetten uzakta kalmış bu bilge adamı klavuzluk yapması için yanlarına alır. Çoğunlukla birliğin yaşamını bile kurtaran Dersu Uzala, tecrübesi ve önsezisi ile Rus Subayını kendine hayran bırakır. Rus birliği bu bilge adamdan çok şey öğrenecek, onun cesur yüreği ve zekası karşısında hayrete düşecektir.


Kütüphanemizde Dersu Uzala kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dersu Uzala Vladimir Arsenyev PDF E kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.