Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indir Oku

27.10.2023
80
Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indir Oku

Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indir, PDF kitap depomuzda, Matt Haig tarafından kaleme alınan Gece Yarısı Kütüphanesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. The Midnight Library dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786051981833 sayfadan oluşan Gece Yarısı Kütüphanesi kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Gece Yarısı Kütüphanesi kitabını 23.02.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gece Yarısı Kütüphanesi PDF Oku.

Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indir

42 DİLE ÇEVRİLEN ULUSLARARASI ÇOKSATAN
 
2020 GOODREADS YILIN EN İYİ ROMANI
 
“Yaşamla ölüm arasında bir kütüphane var,” dedi. “Bu kütüphanedeki raflar sonsuza kadar gider.  Her kitap yaşamış olabileceğin başka bir yaşamı yaşama şansını sunar sana. Farklı seçimler yapmış olsan, şu an nasıl bir yaşamın bulunacağını görürsün…
Pişmanlıklarını telafi etme şansın olsaydı, bazı konularda farklı davranır mıydın?”
 
Nora Seed berbat halde. Kedisi öldü. İşinden kovuldu. Abisi onunla konuşmuyor. Kimsenin ona ihtiyacı yok. Art arda alınmış kötü kararların neticesinde bir kütüphanede buluyor kendini. Zamanın hiç akmadığı bir gece yarısı kütüphanesinde, sonsuz sayıda kitabın ortasında… Kitapların her birinde Nora’nın değişik bir yaşamı yazılı. Başka kararlar verseydi yaşamış olabileceği hayatlar. Farklı kariyerler, farklı eşler, farklı arkadaşlar, farklı şehirler arasında gidip gelen Nora’nın aklı sorularla doluyor. Mutluluk yalnızca mühim sandığımız seçimlerde mi gizli? Yanlış giden her detayın sorumlusu gerçekten biz miyiz? Hayatı yaşanılır kılan ne? Yanlış bir karar insanın tüm yaşamına mal olabilir mi?
İngiliz edebiyatının mühim isimlerinden Matt Haig; Nora’nın pişmanlıklara, ihtimallere ve yeniden seçme imkânına dair çıktığı bu yolculukta, ona eşlik edecek okurlara sürükleyici ve insanın en temel poblemlerinı konu alan bir kurgu sunuyor.
 
“Değişmesini istediğimiz bir dünya çapında hep birlikte sıkışıp  kalmışken, tam zamanında yazılmış bir modern çağ masalı, günümüzün Şahane Hayat’ı.”
Jodi Picoult
 
“Kitapların yaşamı değiştirme gücünü kutlayan, içtenlikle ve mizahla yazılmış, baştan çıkarıcı bir roman.”
Sunday Times
 
“Matt Haig sözcükleri konserve açacağı gibi kullanıyor. Konserve de biziz.”
Jeanette Winterson

Gece Yarısı Kütüphanesi Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.