İnşirah PDF Oku

19.03.2024
47
İnşirah PDF Oku

İnşirah PDF oku, PDF kitap depomuzda, Yılmaz Dündar tarafından kaleme alınan İnşirah isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786253910600 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan İnşirah kitabı 346 olarak yayınlanmıştır.  İnşirah kitabını 18.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İnşirah PDF Oku.

İnşirah PDF Oku

Halifetullah vasıflı insanın “Dünya Hayatı İmtihanının” işleyiş tarzını fark edebilmesi için “olmazsa olmaz”lardan birisi de Kur’an ayetlerinde geçen SADR, KALB, FUAD ve LÜB tanımlarının kastettiklerinin bilinmesidir. Bu tanımların yerinde kullanılması ve doğru bilinmesi gerekmektedir. Bu tanımların birbirlerinin yerine kullanılarak yahut yerlerine ilgisi olmayan tanımlar konularak yapılan meallendirmeler mekanizmayı anlayabilmenin önündeki en mühim perdelerdir…

İşte bu kitapta SADR, KALB, FUAD ve LÜB geçen ayetler sıra sıra ele alınmış ve imtihan içindeki önemleri de dikkate alınarak anlaşılmaya çalışılmış ve bu konular hayat önceliği olanlarla paylaşılmak istenmiştir.
Kolay, güzel, hayırlı ve mübarek olur inşaAllah…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.