Kan ve Taşın Laneti / Kader Ve Alev II (Ciltli) PDF Oku

25.03.2024
96
Kan ve Taşın Laneti / Kader Ve Alev II (Ciltli) PDF Oku

Kan ve Taşın Laneti / Kader Ve Alev II (Ciltli) PDF oku, PDF kitap depomuzda, K. A. Tucker tarafından kaleme alınan Kan ve Taşın Laneti / Kader Ve Alev II (Ciltli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 25.03.2024 dilinde ve Ciltli ebatında basılan ayrıca  9786053049364 sayfadan oluşan Kan ve Taşın Laneti / Kader Ve Alev II (Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Kan ve Taşın Laneti / Kader Ve Alev II (Ciltli) kitabını Merve Göysarı numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kan ve Taşın Laneti / Kader Ve Alev II (Ciltli) PDF Oku.

Kan ve Taşın Laneti / Kader Ve Alev II (Ciltli) PDF Oku

ULUSLARARASI ÇOKSATAN YAZAR K.A. TUCKER, OLAĞANÜSTÜ “KADER VE ALEV” EVRENININ IKINCI ROMANINDA YINE SOLUKSUZ BIR MACERA VADEDIYOR.
 
“Hem seni sevmek hem de halkıma iyi bir kral olmak…
İkisini aynı anda nasıl yapacağımı bilmiyorum.”
 
Mücevher hırsızından istenmeyen kraliçeye dönüşen Romeria herkesin gözünde hain olarak Cirilea’dan kaçtı. Lakin Zander’la arasındaki büyüyen mesafe, onu başına konan ödülden daha fazla rahatsız ediyor.
Zander onunla birlikte kaçmış olsa da tahtını yeniden kazanmanın yollarını arıyor. Hiçbir ölümsüzün Romeria’yı Islor’un kraliçesi olarak kabul etmeyeceğinin ikisi de farkında. Romeria sevdiği herkes gibi Zander’ın da onu terk etmesinden korkuyor. Zander ise onun varlığının kendi krallığının geleceği yönünden ne anlama geldiğinden. Ybaris’in Islor’u yok etme planı yaşandıkça, rakip kaderlerin planladığı daha sinsi bir tehditle yüz yüze kalıyorlar. Kehanetin izinde Venhorn Dağları’na doğru çıktıkları yolda Romeria, krallık parçalanmadan önce yeni keşfettiği kabiliyetlerini kullanmayı öğrenmek zorunda. Lakin Ybaris’in armağanı olan zehir aracılığıyla güç kazanan ölümlü isyanıyla birlikte, her şey için geç kalmış olabilirler.
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.