«Kayıp Kahraman” Rick Riordan PDF Oku»

03.02.2024
40
«Kayıp Kahraman” Rick Riordan PDF Oku»

Kayıp Kahraman” Rick Riordan PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Kayıp Kahraman” Rick Riordan tarafından kaleme alınan Kayıp Kahraman” Rick Riordan isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Kayıp Kahraman” Rick Riordan PDF Oku

«Kayıp Kahraman" Rick RiordanYazar(lar) Rick Riordan
Kategori(ler) Bilim Kurgu | Fantastik
Sayfa 145

Kayıp Kahraman” Rick Riordaniçin özet (Açıklama)

Yunan efsaneleri şimdilerde yaşamaya devam ediyor! Percy Jackson ve Olimposlular macerasından sonra çiçeği burnunda bir seri başlıyor: Olimpos Kahramanları. İlk beş kitabın sonunda, büyük bir savaşın ardından Melez Kampı’nda bıraktığımız dostlarımız, yen, melezlerle birlikte çiçeği burnunda bir serüvene adım atıyorlar. Lakin büyük bir sorun var: Perccy Jackson kayıp! İşte Olimpos Kahramanları serisinin ilk kitabı Kayıp Kahraman’da tanışacağımız üç yeni melez: JASON’ın bir sorunu var. Hafızasını tamamen keybetmiş. Jason buraya nasıl geldi? Burası neresi? Hatta Jason kim? Hiçbir şey bilmiyor ama bir şeyden fazla emin. Bu işte bir terslik var. PIPER bir sır saklıyor. Ünlü bir kişi olan babası üç gündür kayıp. Jason ve Leo’yla birlikte Melez Kampı adlı bir yere götürülüyor. İçinden bir his burada her şeyin açıklamasını bulacağınıdile getiriyor ama her şeyi öğrenmek isteyip istemediğinden emin değil. LEO ok becerikli. Melez Kampı’na yerleştirildiği, alet edavatla dolu kulübeyi görünce kendini hemen evinde hissediyor. Kulübe dostları bir tanrının oğlu olduğunu iddia edyor. Bunun sürekli olarak hayaletler görmesiyle bir ilgisi olabilir mi acaba?


Kütüphanemizde Kayıp Kahraman kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kayıp Kahraman” Rick RiordanPDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.