Kerri Maniscalco «Cehennemin Krallığı PDF Oku»

31.01.2024
42
Kerri Maniscalco «Cehennemin Krallığı PDF Oku»

Kerri Maniscalco Cehennemin Krallığı PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Kerri Maniscalco Cehennemin Krallığı tarafından kaleme alınan Kerri Maniscalco Cehennemin Krallığı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Kerri Maniscalco Cehennemin Krallığı PDF Oku

Kerri Maniscalco «Cehennemin Krallığı» pdf indirYazar(lar) Kerri Maniscalco
Kategori(ler) Roman, Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 368
OKU KITAP INDIR

Cehennemin Krallığı kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

İki lanet.
Bir kehanet.
Herkesin korktuğu bir hesaplaşma. Ve kaderden bile kuvvetli bir aşk.
Cehhennemin kral ve kraliçesine selam olsun!

Emilia, öğrendiği gerçekleri kabullenmeye çalışırken, öte yandan da Öfke’nin ona veremeyeceği tek şeye sahip olmak istemektedir: Kalbine…

Hırs Hanedanı’nın değer verilen ve rütbeli bir üyesi suikasta kurban gidince iblis mahkemesi kurulma kararı alınır ve baş şüpheli, Emilia ile ilişkili biri olma özelliğini taşır. Her şeye rağmen bu sırrı çözmeye karar veren Emilia, bu yolculukta kendi geçmişiyle de yüzleşecektir.

Ya Kötüler sandığından daha yakında zamandaysa? Ya gerçek, Emilia’nın kalbine mâl olursa?

“Üzerimizdeki laneti tarihe gömmek istiyorum. Büyümü esir eden kafesi paramparça etmek istiyorum. Kralım tüm kalbiyle benim olsun istiyorum.”


Kerri Maniscalco Cehennemin Krallığı kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kerri Maniscalco Cehennemin Krallığı ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Kerri Maniscalco Cehennemin Krallığı online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.