Kerri Maniscalco «Kötülerin Krallığı PDF Oku»

31.01.2024
49
Kerri Maniscalco «Kötülerin Krallığı PDF Oku»

Kerri Maniscalco Kötülerin Krallığı PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Kerri Maniscalco Kötülerin Krallığı tarafından kaleme alınan Kerri Maniscalco Kötülerin Krallığı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Kerri Maniscalco Kötülerin Krallığı PDF Oku

Kerri Maniscalco «Kötülerin Krallığı» pdf indirYazar(lar) Kerri Maniscalco
Kategori(ler) Roman, Fantastik
Yıl 2021
Sayfa 368

Kötülerin Krallığı kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

İki kız kardeş.
Bir vahşi cinayet ve intikam arayışı…
Cehennem’in ta kendisi yeryüzüne inecek.

Emilia ve ikiz kardeşi Vittoria, fark edilmeden hayatlarını sürdürmek zorunda kalan ve sıradan bireylerin arasında yaşayan cadılardır. Bir akşam Vittoria, aile restoranlarının servis saatini kaçırınca Emilia onu aramaya çıkar ve dehşet verici bir olayla karşılaşır.

İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Emilia, karanlık büyülerin peşine düşmeye karar verir ve Cehennem Prensleri’nden Öfke ile tanışıp Cehennem’in kendisiyle yüzleşmek zorunda kalır.

Emilia, bu yolculuğunda, hiçbir şeyin kendisine anlatıldığı gibi olmadığını fark edecek, ailesi ve kendisi ile ilgiliki büyük sırları keşfedecektir.

Unutmayın, hiçbir şey göründüğü gibi değildir.


Kerri Maniscalco Kötülerin Krallığı kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kerri Maniscalco Kötülerin Krallığı ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.