Kuranı Kerim Oku PDF

25.03.2024
32
Kuranı Kerim Oku PDF

Kuranı Kerim Oku PDF, PDF kitap depomuzda, tarafından kaleme alınan Açıklamalı Kur’an’ı Kerim Meali isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 02.05.2007 dilinde ve Ciltli ebatında basılan ayrıca  9789758833290 sayfadan oluşan Açıklamalı Kur’an’ı Kerim Meali kitabı ARAPÇA,TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Açıklamalı Kur’an’ı Kerim Meali kitabını Burhan Orhan numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Açıklamalı Kur’an’ı Kerim Meali PDF Oku.

Açıklamalı Kur’an’ı Kerim Meali PDF Oku

Açıklamalı Kur'an'ı Kerim MealiBu çalışmamızda ayetlerin meallerini esas metnin manasına sadık kalarak yalın bir Türkçe ile vermeye ve anlamın daha rahatlıkla bilinmesi yönünden da, parantez cümleleriyle kısa açıklamalar yaparak ayetlerin anlamını olabilecek olduğunca açmaya çalıştık.
Her sayfanın altında bulunan ve yukarıdaki ayet-i kerimelerden bazıları ile alakalı olarak açıklamaların yapıldığı dipnotlarda, alakalı ayetin kısa bir tefsirini ve daha net bir açılımını yaptık ve bazı sözcüklerin ayetteki anlamlarını verdik. Kur’an yirmi üç yıla yakın bir zamanda parça, parça inmiş olup 114 sureyi içermektedir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.