Manevi Bahar Mevsimi Ramazan PDF Oku

25.03.2024
67
Manevi Bahar Mevsimi Ramazan PDF Oku

Manevi Bahar Mevsimi Ramazan PDF oku, PDF kitap depomuzda, Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından kaleme alınan Manevi Bahar Mevsimi Ramazan isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057333452 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Manevi Bahar Mevsimi Ramazan kitabı 352 olarak yayınlanmıştır.  Manevi Bahar Mevsimi Ramazan kitabını 12.09.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Manevi Bahar Mevsimi Ramazan PDF Oku.

Manevi Bahar Mevsimi Ramazan PDF Oku

Elinizdeki eser Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan hocamızın Ramazan-ı şerif bundan dolayı yapmış olduğu sohbetlerin derlemesi olup bu hususta kaleme almış olduğu başyazı ve makaleler ile Ramazan’da yapmış olduğu dua ve yakarışları da içermektedir.
Eser hazırlanırken konuşma dili korunarak olabilecek olduğunca tekrarlardan kaçınılmış, başyazı ve makaleler aynen yer almıştır. Ayet ve hadisler ışığında ibretli ve hikmetli noktaları güzelce izah eden, günceli yakalayan, özlü bilgiler veren, son derece sade, akıcı ve anlaşılır bir üsluba ve gönül diline sahip olan bu eser manevi yolculuğunuza klavuzluk edecektir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.