Yazgının Boş Tarafı PDF Oku

25.03.2024
25
Yazgının Boş Tarafı PDF Oku

Yazgının Boş Tarafı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Hasan Can tarafından kaleme alınan Yazgının Boş Tarafı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786253911737 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yazgının Boş Tarafı kitabı 98 olarak yayınlanmıştır.  Yazgının Boş Tarafı kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yazgının Boş Tarafı PDF Oku.

Yazgının Boş Tarafı PDF Oku

Ayaz yamalı kalbinin kuytusunda nefes alan, yazgısının boş tarafına kardeşi Kemal ile isyan eden bir gençtir. Bu isyan kan kokusuyla sayfaların rengini değiştirecektir. Ayaz, dikkatini celbeden bir kadına karşı hissettiği gayriyaşlıi kalp çarpıntısına saplanıp bu hissin peşinden gider. Umduğu sevginin mevsimi geçmiştir artık. Hayatında yalnızca “çiğ sevgiler” yaşayan Ayaz, bu kayıtsızlığın bedeliyle seneler sonra yüzleşecektir…

“Seraplarla geçen meşakkatli bir yolculuğun akabinde vahada rastladığı su birikintisine doğru sürünen insanoğlu, “hayat” olarak telakki ettiği sudan bir avuç içince kusmaya mâni olamaz. Çünkü aradığı “şey” hususunda yanılmış ve tuzlu bir tecrübe edinmiştir. Bu durum yitik saadetini beyhude yollarda arayan insanoğlunun özetidir.”

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.