Para Kazanmak Senin Elinde PDF Oku

Para Kazanmak Senin Elinde PDF Oku

Para Kazanmak Senin Elinde PDF oku, PDF kitap depomuzda, Jen Sincero tarafından kaleme alınan Para Kazanmak Senin Elinde isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 04.01.2022 dilinde ve 340 ebatında basılan ayrıca  You Are A Badass At Making Money: Master the Mindset of Wealth sayfadan oluşan Para Kazanmak Senin Elinde kitabı 9786052063538 olarak yayınlanmıştır.  Para Kazanmak Senin Elinde kitabını Eda Pak numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Para Kazanmak Senin Elinde PDF Oku.

Para Kazanmak Senin Elinde PDF Oku

Merak ediyorum da bu kitabı halka açık bir yerde okuyabilecek kadar cesur musunuz?
Hem de kitabın başlığı gözler önündeyken…
Eğer defalarca paranın banka hesabınıza gelip sonra avuçlarınızın arasından kayıp gitmesine şahit olduysanız, gereksiniminiz olan tek şey bu kitap. Bir şeyi başarmak istiyorsanız, içinizin derinlerinde bir yerde bunu yapabileceğinizi bilen bir umut var demektir. Aksi hâlde bunu düşünerek vakit kaybetmezdiniz. Jen Sincero yalnızca birkaç yıl içinde garajdan bozma evindeki yaşamını, dünyayı lüks içinde yaşayarak dolaştığı bir hayata dönüştürdü. Ve parasızlık söz konusu olduğunda çıkış yolunu bulmak için hangi önüne geçerin aşılması gerektiğini çok iyi fark etti.
Sincero, bu keyifli ve pratik kitapta düşüncelerimizin gücünün derinliğine iniyor ve bizlere banka hesaplarımızın nasıl da parayla alakalı inançlarımızın bir aynası olduğunu gösteriyor. Para Kazanmak Senin Elinde yaşamınızı değiştirecek ciddi kavramlarla kahkahayı bir araya getiriyor ve pratiğe döküp yaşamınızı değiştirecek sonuçlar alabilmeniz için onları özetleyerek kullanışlı, tek lokmalık ipuçlarına dönüştürüyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama