Paranormal PDF Oku

Paranormal PDF Oku

Paranormal PDF oku, PDF kitap depomuzda, Richard Wiseman tarafından kaleme alınan Paranormal isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 21.06.2016 dilinde ve 320 ebatında basılan ayrıca  Paranormality sayfadan oluşan Paranormal kitabı 9786053438588 olarak yayınlanmıştır.  Paranormal kitabını Filiz Gülerkaya numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Paranormal PDF Oku.

Paranormal PDF Oku

Ölülerle iletişime geçmek veya rüyalarda geleceği görmek olabilecek müdür?
Cisimleri zihin gücüyle hareket ettirebilir miyiz?
Zihin kontrolü, telkin ve telepati nedir?
Uğurlu eşyalar işe yarıyor mu?
 
Cevapları düşünüyorsanız paranormal hadiselerin iç yüzünü ve imkânsızın ötesindeki mantığı keşfetmek için açıklanamayan fenomenlere ve mitlere savaş açan Profesör Richard Wiseman’a kulak verin. Geleceği görebildiği söylenen köpeğin, psikokinetik güçleri olduğunu söyleyenlerin, konuşan firavun faresinin ve sözde baş belası haycihazların hikâyeleri, gerçek ile aldatmaca arasındaki çizginin ne kadar ince olduğunu gözler önüne çıkarıyor. 
 
Wiseman’a göre imkânsızı olabilecek kılan tek bir şey var: yalnızca çok azımızın farkına varabildiği olağanüstü zihin gücümüz! 59 Saniye adlı kitabıyla hepimizi düşünmenin gücünün hayatlarımızı değiştireceğine ikna eden psikoloji profesörü, bu kez bizim de yapabileceğimiz deneyler aracılığıyla bilinçaltımızın ve beynimizin çalışma şeklini, yanılsamalarını ve olağanüstü ayrıntı kısmını kendi gözlerimizle görmemizi sağlayarak korku ve şüphelere yer bırakmayacak. Bu kitap gerçek bir mantıklı düşünme rehberi!
 
“İnsanlar doğaüstü olaylara karşı koyamıyorlar. Tuhaf, tüyler ürpertici şeylerin gerçek olmasını istiyorlar… Wiseman paranormal şarlatanların foyasını ustaca meydana çıkarırken psişik hadiselerin sisini ortadan kaldırıyor ve mantığın ışığına yol açıyor.” 
Richard Dawkins
 
“Bu kitabın sihirli şeyleri yaşamımızdan çıkararak oyunbozanlık ettiğini aklınıza getirebilirsiniz ama Wiseman çok pozitif bir mesaj veriyor. Sihri, doğaüstü olduğunu düşündüğünüz şeylerde aramayı bırakın çünkü öyle bir şey yok. Onun yerine hayatlarımızda her gün gerçekleşen harika şeylere odaklanın.”  Mail on Sunday
 
NOT: Wiseman’ın şakali bir dille bilimsel verilere dayandırdığı iddialarını destekleyen röportaj ve deneylere, kitabın içerdiği QR kodları aracılığıyla mobil cihazlarınızdan basit bir şekilde varabilirsiniz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.