«Sevgimin Esareti Ayşegül Çiçekoğlu PDF Oku»

03.02.2024
39
«Sevgimin Esareti Ayşegül Çiçekoğlu PDF Oku»

Sevgimin Esareti Ayşegül Çiçekoğlu PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Sevgimin Esareti Ayşegül Çiçekoğlu tarafından kaleme alınan Sevgimin Esareti Ayşegül Çiçekoğlu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Sevgimin Esareti Ayşegül Çiçekoğlu PDF Oku

«Sevgimin Esareti» Ayşegül ÇiçekoğluYazar(lar) Ayşegül Çiçekoğlu
Kategori(ler) Roman
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9786052006276
Yıl 2023
Sayfa 212

Название Автор için özet (Açıklama)

“Bu bir veda değil Demir, yalnızca hoşça kal.”

Hayat onu en sevdiklerinin yokluğuyla sınadığında, Demir acısının ve öfkesinin ardına gizlenmeyi seçti. Bu kaçış, onu İngiltere kırsalında münzevi bir yaşama esir etti; ta ki rengârenk şemsiyeli ve kırmızı yağmurluklu genç bir kız yaşamına girene kadar.

Hazan, kırmızı saçları ve yosun rengi gözleriyle Demir’in kalıplarının dışında, yüzüne hiçbir hüznün gölgesini düşürmeyen, neşeli ve hayat dolu, genç bir kızdı. Babasının ölümünün ardından mecburen sürüklendiği evin tüm kasvetine rağmen yüreğindeki sevince ve umuda gölge düşürmemeyi seçti. Üstelik yaşından beklenmeyecek bir sabır ve umutla kalbine misafir olan sevdaya sahip çıktı.

Sevgimin Esareti, ilmek ilmek dokunan bir aşk hikâyesine davet ediyor sizi. Sayfaları çevirdikçe Hazan ile birlikte büyüyüp, Demir ile önüne geçerin üstesinden geleceksiniz!


Kütüphanemizde Sevgimin Esareti kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Sevgimin Esareti Ayşegül Çiçekoğlu PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.