Ve Güneşi Göremedi Şafak PDF Oku

25.03.2024
43
Ve Güneşi Göremedi Şafak PDF Oku

Ve Güneşi Göremedi Şafak PDF oku, PDF kitap depomuzda, Yazgülü Aldoğan tarafından kaleme alınan Ve Güneşi Göremedi Şafak isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786051066721 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Ve Güneşi Göremedi Şafak kitabı 164 olarak yayınlanmıştır.  Ve Güneşi Göremedi Şafak kitabını 10.12.2012 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ve Güneşi Göremedi Şafak PDF Oku.

Ve Güneşi Göremedi Şafak PDF Oku

Ayrılık, yaşanan acıların en büyüğü. Ölümü de acı kılan ayrılık değil mi? Yoksa Allah’a, Tann’ya, Nirvana’ya, ilahi bir güce inananlar, ona kavuşmak için acele bile edebilirdi! Ama ayrılık… Hele severken ayrılmak, hele terk edilmek aşkın en acı veren hali olduğunu bütün uzman kişiler kabul ediyor. Erkekler çözümü şiddette ararken kadınlar sorguluyor, yüzleşiyor: Yüzleşme, ‘ aşkını yitiren kadının en acılı iyileşme süreci. Neden bitti? Neden gitti? Kime gitti? Onun benden fazla nesi vardı? Benim neyim eksik? Suçum ne? Hele yüzleşen, sorgulayan kadın Şafak’sa… Çocuksu güzelliğinin içinde seksi bir kadın saklıysa! Aşkı yaşadığını sandığı bir noktada, erkeğin zaten ufak ufak gittiğini, veda ettiğinde anlarsa… Nereye gittiğini bile soramadıysa… O yüzleşme çok uzun sürer! Acı, gözyaşlarıyla akıp gitse keşke.

Şafak, kaybettiği aşkının yüzleşmesini aylarca yaşadı, her erkekte onu ararken aşkı ıskaladı. Bulduğunda çok mu geç olmuştu?

Şafakla birlikte aşkı ve ayrılığı yaşar, terk edilmeyle yüzleşirken kendinizle ortak noktalar bulup “Bu benim hikâyem” diyeceksiniz. Çünkü bu sizin hikâyeniz…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama