Kayıp Kitap Avcıları 1 Peter Pan’ın İzinde (Karton Kapak) PDF Oku

18.03.2024
34
Kayıp Kitap Avcıları 1 Peter Pan’ın İzinde (Karton Kapak) PDF Oku

Kayıp Kitap Avcıları 1 Peter Pan’ın İzinde (Karton Kapak) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Pierdomenico Baccalario Eduardo Jauregui tarafından kaleme alınan Kayıp Kitap Avcıları 1 Peter Pan’ın İzinde (Karton Kapak) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 18.03.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786051983240 sayfadan oluşan Kayıp Kitap Avcıları 1 Peter Pan’ın İzinde (Karton Kapak) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Kayıp Kitap Avcıları 1 Peter Pan’ın İzinde (Karton Kapak) kitabını Seda Ersavcı numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kayıp Kitap Avcıları 1 Peter Pan’ın İzinde (Karton Kapak) PDF Oku.

Kayıp Kitap Avcıları 1 Peter Pan’ın İzinde (Karton Kapak) PDF Oku

Tuhaf şeyler oluyor.
Önce herkesin kitapçılarda kuyruk olup beklediği “şuana dek yazılmış en güzel öykü” kimse onu okuyamadan ortadan kayboldu. Sonra, Alba ve Diego kardeşler en sevdikleri kitap Peter Pan’ı okurken aslında öyküde hiç olmaması gereken bir sahneye rastladılar: Kaptan Kanca’nın lazer tabancası kullandığı bir sahneye!
Bir tarafta kimse okuyamadan ortadan kaybolan çiçeği burnunda bir kitap, diğer tarafta içine enteresan karakterler sızan ünlü bir klasik. Bu ikisi arasında bir ilişki olabilir mi?
Alba ve Diego hem kayıp kitabı bulmak hem de Peter Pan’ı eski haline döndürmek zorundalar. Ama bunun için önce kendilerinin de bu öyküye sızmaları gerek. Kitapçılardan oluşan çok gizli bir örgüt onların Peter Pan’ın sihirli dünyasına girmelerine yardım edecek.
Sonra mı? Sonrası hayal edebileceğinizin bile ötesinde.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.