Server Tanilli «Uygarlık Tarihi PDF Oku»

31.01.2024
46
Server Tanilli «Uygarlık Tarihi PDF Oku»

Server Tanilli Uygarlık Tarihi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Server Tanilli Uygarlık Tarihi tarafından kaleme alınan Server Tanilli Uygarlık Tarihi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Server Tanilli Uygarlık Tarihi PDF Oku

Server Tanilli «Uygarlık Tarihi» pdf indirYazar(lar) Server Tanilli
Kategori(ler) Araştırma, İnceleme, Siyaset, Tarih, Eğitim
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9786054183623
Yıl 2009
Sayfa 572

OKU KITAP INDIR

Uygarlık Tarihi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Server Tanilli’nin “Uygarlık Tarihi” adlı kitabı, Türkiye’deki ortaöğretim sisteminin kültür konularındaki eksikliğini ve yanlışları ele alarak gençlerin ve her yaştan okuyucuların gözlerini açmayı planlıyor. Yazar, gençlerin başına doğru bilgiler yerine karmaşık ve anlamsız bilgilerin yerleştirildiğini ve bunun egemen sınıfların bir oyunu olduğunu vurgular.

Kitap, okuyuculara çağdaş tarih ve uygarlık tarihi çerçevesinde kültürel bilgi sunarak gençlerin ve herkesin bilinçlenmesini amaçlar. Tanilli, kültürün yalnızca laf kalabalığı olmadığını, çağını tanıtarak ve anlayarak bilinçlenmenin önemini vurgular.

Bu kitap, yalnızca gençlere değil, temel kültüre ilgi duyan herkese hitap ediyor. Okuyucular, “Uygarlık Tarihi” kitabını okuduklarında görecektir ki, kültürün gücüyle çağlar arasında bir yolculuk yapacaklar ve bu yolculuk onları daha bilinçli bir birey haline getirecektir.


Server Tanilli Uygarlık Tarihi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Server Tanilli Uygarlık Tarihi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Server Tanilli Uygarlık Tarihi online kitap pdf türkçe oku

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.