«Hayat Yolları Alice Miller PDF Oku»

«Hayat Yolları Alice Miller PDF Oku»

Hayat Yolları Alice Miller PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Hayat Yolları Alice Miller tarafından kaleme alınan Hayat Yolları Alice Miller isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Hayat Yolları Alice Miller PDF Oku

«Hayat Yolları» Alice MillerYazar(lar) Alice Miller
Kategori(ler) İnceleme
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9789753423533
Yıl 2023
Sayfa 184

Hayat Yolları Alice Miller için özet (Açıklama)

Psikanalist ve sosyolog Alice Miller, bu kitabında bulunan yedi öyküde birbirinden farklı hayat tecrübelerini kahramanları aracılığıyla karşı karşıya geldirıyor ve buluşturuyor. Miller’ın kahramanlarının büyük kısmı ise kadınlar. Toplama kampları, diktatörler, ensest, taciz, doğum travması, histeri, mesleğini kötüye kullanan terapistler, öz-saygı, iletişimsizlik, nefret… Yazar, her biri uzun hatta ağır birer makalenin konusu olabilecek deneyim ve olguları, örnek hikâyelerde rahatlıkla anlaşılır bir tarzda okuyucuya sunuyor.


Kütüphanemizde Hayat Yolları kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Hayat Yolları Alice Miller PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.