Nerede Bu Anılar? PDF Oku

26.03.2024
17
Nerede Bu Anılar? PDF Oku

Nerede Bu Anılar? PDF oku, PDF kitap depomuzda, Dilşad Özyazıcı tarafından kaleme alınan Nerede Bu Anılar? isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 25.03.2024 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Nerede Bu Anılar? kitabı 64 olarak yayınlanmıştır.  Nerede Bu Anılar? kitabını Beyza Altay numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Nerede Bu Anılar? PDF Oku.

Nerede Bu Anılar? PDF Oku

Duru her zaman olduğu gibi babasıyla parktan geliyor. Yanında da köpeği Fırfır. Denge oyununu da kazanıyor üstelik. Eve vardıklarında onu ceviz kokulu kurabiye bekliyor, yanında da bir sürpriz!
Annesi ve babası gözlerini kapamasını istiyor Duru’dan. İşte hışır hışır bir ses. Bu bir tasma değil, hikâye kitabı değil, yeni bir oyuncak değil.
Peki ama ne?
Dayanamayıp gözlerini açıyor Duru. Karşısında en fazla istediği tren seyahati bileti. Koşarak hazırlanıyor sabah çıkacakları yolculuk için. Büyütecini, şapkasını ve suyunu sırt çantasının içine yerleştiriyor; fotoğraf makinesini de yatağın başına asıyor.
İşte her şey hazır!
Yolculuk başlıyor. İlk fotoğrafını çekmek istediği anda fark ediyor ki o da ne! Fotoğraf makinesini evde unutmuş.
Duru bu yolculuktaki anılarını nasıl kaydedecek?
Annesinin bulduğu çözüm bir harika! Bir anı torbası…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.